اورینگ سیلیکون

گسگت
گسکت لاستیکی
جولای 22, 2021
اورینگ صمدی گروپ
اورینگ oring و انواع آن
جولای 28, 2021
اورینگ سیلیکون

اورینگ سیلیکون

اورینگ نوعی آب بند به شکل دایره‌ از جنس لاستیک جامد می باشد که با قرار گرفتن بین دو سطح تجهیز ، راه سیال را مسدود می کند  و مانع از نشت مایع یا گازها می شود .

اورینگ سیلیکون در آب و الکل حل نمی شود ولی در حلال های آلی قابلیت انحلال دارد ، در برابر اشعه ماوراء بنفش ، حرارت بالا و همچنین هوای فشرده مقاوم بوده و به همین دلیل به عنوان سیال هیدرولیک ، روان کننده ، درزگیر و رزین های لایه کاری کاربرد دارد. لازم به ذکر است که این اورینگ ها در برابر حرارت مستقیم مقاوم نیستند و مقاوم در برابر حرارت غیرمستقیم می باشند.

اورینگ های سیلیکون دارای دو نوع زیر هستند :

  • این مدل اورینگ چسبندگی بسیار بالایی داشته و رنگ اصلی آن شفاف و بی رنگ است و برای مصارف بهداشتی غذایی و پزشکی مناسب است .
  • مدل های صنعتی آن دارای رنگ های متفاوت شامل نارنجی ، قرمز ، طوسی و زرد است و در ساخت قطعات خودرو ، صنعت پوشاک ، لوازم ورزشی ، صنعت برق و… کاربرد دارد.

اورینگ سیلیکونی در سایز های استاندارد تولید می شود اما چنانچه نیاز به اورینگ سیلیکونی در قطر بالا باشد به صورت متری ساخته شده و با چسب به صورت حلقه در می آید . این اورینگ ها به روش قالب گیری تزریقی و قالب گیری با فشار و یا انتقالی تولید می شوند.

گروه تولیدی صنعتی صمدی گروپ تولید کننده انواع اورینگ سیلیکون و اورینگ وایتون در اندازه های متفاوت و استاندارد ، همچنین مطابق با سفارش شما می باشد. جهت ارتباط و مشاوره  میتوانید با شماره تلفنهای : 02133901826 و 02133971179 و تلفن همراه :09124114005 و 09104114005 تماس حاصل فرمایید .