اورینگ EDPM

اورینگ صمدی گروپ
اورینگ oring و انواع آن
جولای 28, 2021
اورینگ گاز پرکن
اورینگ پر کن گاز CNG
آگوست 8, 2021
اورینگ EDPM

اورینگ EDPM

EDPM علامت اختصاری و مخفف Ethylene Propylene Diene Monomer یا همان اتیلن پروپیلن دی ان منومر است که خانواده ای از الاستومرهای مصنوعی هستند . این اورینگ با ساختار اشباع خود که فاقد باند دوگانه است ، در برابر گرما ، اسید ، اکسیداسیون ، اشعه UV و اوزون دارای مقاومت بالایی می باشد . اتیلن پروپیلن همچنین نفوذ پذیری کمی نسبت به آب و هوا و دمای پایین داشته و در برابر حلال های قطبی نظیر آب ، اسید ، قلیا ، استرهای فسفات ، کتون ها و الکل ها و همچنین آب شور نیز مقاوم هستند .

دمای کاری اورینگ EPDM حدود 140 درجه سانتیگراد و بالاتر از اورینگ NBR است . لازم به ذکر است که در محیط های که دمای کاری ۶۰- درجه سانتی گراد و دمای بالای ۱۶۰+ درجه سانتی گراد باشد قابل استفاده نیستند .

جهت کسب اطلاعات بشتر در مورد اورینگ ها و انواع آنها مطالب صفحه ی اورینگ وایتون را مطالعه نمایید .

کاربرد اورینگ EDPM :

این نوع از اورینگ ها با قابلیت کشسانی و آب بندی بسیار بالایی که دارند ، در صنایع مختلفی از جمله داروسازی ، غذایی و صنایعی با خوردگی متوسط از این اورینگ استفاده می کنند .


شما می توانید سفارشات انواع اورینگ EDPM و سایر  اورینگ ها را با خیال راحت به واحد تولیدی صمدی گروپ بسپارید و از بابت کیفیت محصولات تولیدی این مجموعه آسوده خاطر باشید .