شیلنگ وایتون

لرزه گیر لاستیکی یونیورسال
لرزه گیر لاستیکی یونیورسال
جولای 16, 2018
واشر پلیت مبدل حرارتی
واشر پلیت مبدل حرارتی
آگوست 14, 2018

شیلنگ وایتون :

اورینگ وایتون :

مجموعه تولیدی صمدی گروپ ارائه دهنده کلیه خدمات و تولیدات مستقیم دیافراگم لاستیکی ، کوپلینگ لاستیکی ، لرزه گیر لاستیکی ، شیلنگ وایتون ، اورینگ ، اورینگ وایتون ، اورینگ سیلیکون ، واشر پلیت مبدل حرارتی و دیگر محصولات لاستیکی آماده ارائه مشاوره و خدمات فروش و پس از فروش می باشد .

شیلنگ وایتون

شیلنگ وایتون

شیلنگ وایتون بهترین مقاوم حرارتی در بین اغلب الاستومرهاست از محاسن این قطعه لاستیکی مقاومت در برابر عامل های جوی و اشعه های ارسالی از لایه ازون می باشد. مقاومت در برابر تورم در روغن های داغ و ترکیب آلیفاتیک و هیدروکربن های کلرینه شده و آروماتیک و همچنین مقاومت در برابر بیشتر اسیدهای معدنی حتی اسیدهای دارای غلظت بالا از مزایای این الاستومر می باشد.

کامپوند وایتون مقاومت خوبی در برابر سوخت های پراکسید موتور دار و نیز سولفید های هیدروژن که در روغن موجود هستند دارند . شیلنگ وایتون کامپاند/فلورو کربن در برابر تعداد زیادی از ترکیبات شیمیایی مقاومت بالایی دارند این ماده ، نزدیک ترین راه دسترسی به الاستومر فراگیر برای آب بندی اورینگ ها بوده و در مقایسه با دیگر انواع الاستومرها بهتر از آب بندی کننده های متعارف عمل می کند . الاستومر های وایتون در معرض دماهای پایین می توانند کاملا سخت و سفت و محکم شوند اما از قابلیت سرویس دهی در دماهای پایین برخوردارند.

ولی به هر حال کامپاندهای وایتون و یا شیلنگ وایتون برای کاربردهایی که به انعطاف پذیری خوب در دمای  پایین نیاز دارند توصیه نمی شود . شیلنگ وایتون از چسبندگی به مواد سخت نسبتا خوب می باشد ، مانای فشار آن عالی است و در برابر شکستگی مقاومت خوبی دارد . مقاومت ضربه ای خوبی دارد و جهندگی و حرکت ارتجاعی نسبتا خوبی دارد ، مقاومت آن در برابر پارگی خوب است و لرزه گیری مناسبی دارد .

از کاربردهای شیلنگ وایتون یا اورینگ وایتون به دلیل داشتن خواص ویژه اش در ساخت قطعه های ویژه لاستیکی نظیر درزگیرهای سوخت و شفت موتور اتومبیل ، شیلنگ ها و واشر های خودرویی ، قطعات هواپیما و دیگر صنایع اعم از نفت و گاز و پتروشیمی و …مورد استفاده قرار می گیرد .

شیلنگ وایتون ضد روغن ، هیدرولیک ، ضد اسید ، ضدبنزین ، ضدحلال ها و ضد سایش می باشد و از دیگر محصولات فشار بیشتری تحمل می کند .

اورینگ ها آب بندهای لاستیکی جامد دایره ای شکل هستند ، که با قرار گرفتن بین دو سطح باعث بسته شدن راه سیال می شوند و از نشت مایع یا گازها جلوگیری می کنند.
اورینگ میتواند در دو حالت استاتیک یا داینامیک استفاده شود.

سایز اورینگ ها متفاوت بوده و متناسب با قطر داخلی و ضخامت آن ها مشخص می شوند.

قطعات لاستیکی با اشکال و رنگ های مختلف از متریال های گوناگون از جمله کلروپرن ، نیتریل رابر ، اکریل نیتریل بوتادین ، فلوروالاستومر ، وایتون ، پلی ایزوپرن ، سیلیکون ، لاستیک استرینریا بوتادین ، پلی بوتادین ، پلی پروپلین  تهیه و تولید می گردد .

شیلنگ وایتون (اورینگ وایتون) مورد استفاده در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، نیروگاه های حرارتی برق و بخار ، حمل ونقل ریلی ، هواپیماسازی ، ماشین های راه سازی ، مورد استفاده فراوان دارد .

شما می توانید جهت تماس با شماره تلفن های :02133901826-02133971179 و تلفن همراه:09124114005و09104114005تماس حاصل نمایید.