واشر پلیت مبدل حرارتی

شیلنگ وایتون
آگوست 4, 2018
ریختگی گردگیر پلی اورتان درسایزهای بزرگ
اورینگ وایتون
آگوست 15, 2018
واشر پلیت مبدل حرارتی

واشر پلیت مبدل حرارتی

واشر پلیت مبدل حرارتی :

واشر پلیت مبدل حرارتی

واشر پلیت مبدل حرارتی

یکی از محصولات خاص و مهم مجموعه صمدی گروپ طراحی و ساخت واشر پلیت مبدل حرارتی می باشد .

این مجموعه با دارا بودن بیش از صدها قالب تولیدی در امر تهیه و تولید واشر پلیت مبدل حرارتی بصورت عمده و جزئی و قیمت رقابتی با سابقه ای چند ده ساله که نشان از اعتماد مشتریان به کیفیت تولیدات این مجموعه است دارد .

واشر پلیت مبدل حرارتی از چندین قسمت مهم تشکیل شده است : آب بندی پورت پلیت ، آب بندی منطقه انتقال حرارت ، مناطق جلوگیری از اختلاط دو سیال و اتصال قسمتها به یکدیگر و حفظ  یکپارچگی حاصل عملکرد این قسمتها است .

بطور علمی مبدل گرمایی یا مبدل حرارتی دستگاهی است که برای انتقال حرارت موثر بین دو سیال (گاز یا مایع) به دیگری استفاده می شود .

از انواع مبدل های حرارتی می توان مبدل های هوا خنک ، مبدل های پوسته و لوله ، مبدل های صفحه ای و مبدل های کروی  نام برد  .

مبدل صفحه ای نیز خود به صفحه ای حلزونی ، لاما ، صفحه ای واشردار تقسیم می شود . مجموعه صفحات و فریم اصلی ، واشر بندی ، ماده ضریب هدایت گرمایی ، انواع صفحات مبدل نیز از دیگر توضیحات ضروری در خصوص مبدل حرارتی است . اما می توان از مزایای مبدل های حرارتی صفحه ای  به تنوع در طراحی صفحات و چیدمان شیارها و سایز و زوایا سطح انتقال حرارت با توجه به امکان در تغییر تعداد صفحات و شکل  بندی آن ، انتقال حرارت بهینه که به دلیل در هم بودن جریان و کوچکی قطر هیدرولیکی برای هر دو سیال عامل دارای ضریب انتقال حرارت بزرگ و اتلاف حرارت بسیار ناچیز و عدم نیاز به عایقکاری همچنین در حالت خراب واشر لاستیکی دو سیال تحت هیچ شرایطی مخلوط نمی شوند .

یا مبدل های حرارتی صفحه ای به دلیل توربولانس جریان درصد بسیار کمی رسوب گذاری دارد را نام برد .

اما محدودیتهایی هم در مبدل حرارتی وجود دارد . اعم از حداکثر دبی جریان ، سطح انتقال حرارت ، ضریب انتقال حرارت ، حداکثر دما و با واشر های مخصوص حداکثر و … نیز از محدودیتهای مبدل حرارتی است .

واشر پلیت مبدل حرارتی تولیدی مجموعه صمدی گروپ از بالاترین استانداردهای موجود و بهترین متریال و مواد اولیه تهیه شده است . شما می توانید جهت مشاوره و استعلام قیمت و خرید محصول با تلفن های تماس : 02133971179  و 02133901826 و تلفن همراه : 09124114005 تماس حاصل نمایید و از خدمات شبانه روزی مجموعه صمدی گروپ بهره مند شوید .

واشر پلیت مبدل حرارتی | واشر مبدل حرارتی | واشر | پلیت | مبدل حرارتی | واشر پلیت | مبدل حرارتی |واشر پلیت مبدل حرارتی صفحه ای | پلیت مبدل حرارتی | واشر پلیت صفحه ای

محصولات مرتبط :

شیلنگ وایتون

اورینگ وایتون

اورینگ

لرزه گیر لاستیکی

دیافراگم لاستیکی

کوپلینگ لاستیکی