کوپلینگ لاستیکی

دیافراگم لاستیکی
دیافراگم پلاستیکی
می 19, 2018
کوپلینگ لاستیکی
کوپلینگ و کاربردهای آن
می 23, 2018
کوپلینگ لاستیکی

کوپلینگ لاستیکی

انواع کوپلینگ لاستیکی:

کوپلینگ لاستیکی :

مجموعه گروه صمدی از قدمت بالایی در این صنعت نیز برخوردار است که با تجهیزات مدرن و به روز باکیفیت بالا اقدام به تولید محصولات خود مینماید. همواره مشتریان قدیمی و جدید ما را با کیفیت و تعهد به یاد دارند .

کوپلینگ لاستیکی

کوپلینگ لاستیکی

کوپلینگ لاستیکی قطعه ای است که برای اتصال بین دو شفت به یکدیگر ار آن استفاده و بهره می رود.  بعنوان مثال یکی از موارد استفاده از آن در صنعت راه آهن است.

کوپلینگ لاستیکی از ضربه گیرهای انعطاف پذیر از جنس لاستیک مصنوعی تهیه می شود. که در سیستم های انتقال نیرو و در تمامی صنایع دیگر به طور گسترده کاربرد دارد.

اصولا از انواع کوپلینگ لاستیکی در نقاطی استفاده و بهره می رود که لازم است نیرویی منتقل شود و در عین حال ضربات بوجود آمده از راه اندازی و یا توقف ناگهانی تجهیزات را خنثی نماید .

کوپلینگ لاستیکی تولید شده در مجموعه صمدی با دستگاه های جدید و مدرن و در رنگها و سایزها و متریالهای گوناگون ضدحرارت ، ضد روغن ، ضد اسید و حتی مقاوم برابر آب شور دریا و غیره استفاده می شود.

  • متريال NBR ,HNBR ضد روغن وحرارت
  • متريال EPDM ضد اسيد ومقاوم در برابر آب شور دريا
  • متريال PU ( پلی اورتان )
  • متریال NR
  • متریال سیلیکون

کوپلینگ خورشیدی ، کوپلینگ گیشنیزی ،کوپلینگ پلی پورتان ، کوپلینگ های شش پر ، کوپلینگ های هشت پر  و ده پر و غیره تنها نمونه ای از انواع کوپلینگ ها در متریال ها و سایزها و اشکال مختلف می باشد.

کوپلینگ لاستیکی

انواع کوپلینگ لاستیکی

جهت مشاوره و استعلام قیمت با شماره تلفن های ۳۳۹۷۱۱۷۹-۰۲۱ و ۳۳۹۰۱۸۲۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

آدرس ما : تهران – ناظم الاطباء جنوبی – کوچه کتانه – کوچه منصورالحکماء – پاساژ کتانه – پلاک۱۱

محصولات مرتبط :