ارتباط با ما


آدرس ما : تهران - ناظم الاطباء جنوبی - کوچه کتانه - کوچه منصورالحکماء - پاساژ کتانه - پلاک۱۱


آدرس کارخانه : تهران - چهار دانگه - شهرک صنعتی سهند چهار دانگه - بلوک ۱۲ سوله های سبز جدید - پلاک 3/635

تماس با ما: ۳۳۹۷۱۱۷۹-۰۲۱ و ۳۳۹۰۱۸۲۶-۰۲۱
ایمیل ما: info@samadigroup59.com


 

دیافراگم لاستیکی|کوپلینگ لاستیکی|لرزه گیر لاستیکی

مجموعه صمدی گروپ:

این واحد صنفی صنعتی مفتخر است با علم و دانش بومی ، تولیدات خود را درقدیم و درحال حاضر به کارخانجات مربوطه ارائه می کند و نظر به اینکه همواره علم شیمی و پایه پلیمرها در تمامی دنیا رو به پیشرفت می باشد این واحدت ولیدی نیز در جهت ارتقاء سطح کیفی محصولات خود اقدام به ارتقاء تمامی ماشین آلات خود از ابتدای سال جاری نموده و تمامی تکنولوژی خود را درجهت تامین نیاز داخلی کشور و انجام صادرات ، از ماشین آلات روز دنیا در کارخانه ای به مساحت 1000 مترمربع تامین نموده است.همچنین این واحد تولیدی مجهزبه واحد آزمایشگاهی تست کشش و سختی و متریال می باشد.

صمدی گروپ تولیدکننده دیافراگم لاستیکی|کوپلینگ لاستیکی|لرزه گیر لاستیکی

این واحد تولیدی تمامی قطعات پلیمری و الستومری و غیره را با کیفیت عالی و به روز دنیا تولید نموده است. این واحد تولیدی با افتخار اعلام میداردکه اولین تولیدکننده دیافراگم کلاهی با منجید پلی استر در ایران است. ما با گذشت سالها و افزایش سطح علمی خود همواره تلاش می کنیم که کالایی درخور سطح تکنولوژی روزدنیا تولید و به دست مصرف کننده گرامی برسانیم.

تولید کننده انواع دیافراگم لاستیکی ، کوپلینگ لاستیکی ، لرزه گیر لاستیکی و اورینگ وایتون در ایران با بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش